pépinière

Jak udělat playdough s rukama doma

Clay vařené doma, není horší než hotové kupované protějšek, a ještě lépe na jeho hlavní ukazatele, a sice bezpečnost schopnost proměnit řemesla na památku. To může formovat různé předměty, Suvenýry a dokonce i sušení, to bude ještě dlouho zdobit váš pokoj.

Děti a studenti milují vyřezávat z plastelíny DIY základě, a podrobnosti o jejich příběhy. Ale koupit jíl nebylo tak snadné, protože mezi obrovským rozsahem můžete dostat zmatená, který z kvalitní výrobek, a to, co způsobuje alergickou reakci. Nezáleží na tom, pokud máte strach, aby vaše dítě store-koupil playdough, můžete to udělat sami doma, a ne se starat o zdraví drobky.

Jak udělat playdough s rukama doma

Vytvořit hliněné hmoty je třeba si připravit několik produktů, které jsou téměř v každé domácnosti.

Ingredience k vytvoření hlíny, soli těsta doma

    vody, 1 Šálek soli, 1 polévková lžíce; mouka 2 lžíce; sekundové lepidlo nebo PVA lepidlo, kvaš nebo potravinářské barvivo; škrob 1 lžíce slunečnicového oleje nebo stejné; nádobí a Příbory; trochu času, a samozřejmě, touha.

Proces tvorby domácí hlíny manuální

V misce smíchejte dva šálky mouky s sklenici soli postupně za stálého míchání, musíte přidat vodu. Další, promíchejte hmotu, přidejte škrob a PVA. Ruce v gumových rukavicích, opatrně promíchejte vše do hladka.

Od ready-made hrát těsto, můžete si později vyrobit magnety na chladničky nebo jiné kovové povrchy. Nepochybně rozsah možných hlíny výrobků je široký a Suvenýry, dekorace, ozdoby, brože, tácky pod šálky, rámy, lampy, a mnohem více, na co fantazie bude stačit.

K obvyklým jemným způsobem jako magnetické suvenýr, budete potřebovat sekundové lepidlo lepidlo vinyl magnet a připravte magnet s exkluzivním designem.

Rodiče potřebují vědět, že modelování hlíny nebo jílu polymeru dítě rozvíjí nejen fantazii, ale také plasticita a pohyblivost prstů. Vyřezávat z tohoto materiálu je radost. S přidáním více barviva produkují jasný a bohatý materiál pro formování dětské řemesla projekty. Alternativně, můžete sůl těsto nechat barvy a laku po sušení produktu.

Představa Řemesel a Upomínkové předměty ze slaného těsta foto

How to make playdough with their hands at home How to make playdough with their hands at home How to make playdough with their hands at home How to make playdough with their hands at home How to make playdough with their hands at home How to make playdough with their hands at home How to make playdough with their hands at home How to make playdough with their hands at home How to make playdough with their hands at home How to make playdough with their hands at home

Theme by Anders Norén